tel. 602-616-075 

R E X H A L

... aby żyło się wygodniej...

Maxteamer


Profesjonalne o parametrach przemysłowych urządzenie czyszczące parą. Umożliwia dezynfekcję, walkę z bakteriami, neutralizację nieprzyjemnych zapachów, ochronę środowiska poprzez redukcję nadmiaru chemicznych środkó czystości,... ale przede wszystkim – lżejsze, szybsze i skuteczniejsze czyszczenie. 

Urządzeniem tym czyścimy powierzchnie podłogowe, ściany, podłogi woskowane, dywany, wykładziny, obicia meblowe, okna i szklane powierzchnie. Możemy czyścić również fugi, narożniki, rolety, wszelkie urządzenia sanitarne oraz kojce i klatki. 

Urządzenie znajduje również szerokie zastosowanie w sprzątaniu kuchni, kaloryferów, samochodu, czy mebli ogrodowych. Urządzenie posiada także żelazko z teflonową nakładką. Możemy nim prasować z użyciem pary jak i bez niej.


MAXTEAMER jest urządzeniem najwyższej, światowej jakości, wykorzystującym najnowsze technologie jak i sprawdzoną niezawodność niemieckich inżynierów i konstruktorów. 

Jest wyposażony w unikalny, opatentowany system bezpieczeństwa oraz, jako jedyne urządzenie na rynku, pozwala na nieprzerwaną, 24 godzinną pracę parą oraz wodą (patent B&L).

 Pozwala to na wydajne, szybkie i dokładne czyszczenie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń, eliminując z naszego bezpośredniego otoczenia coraz bardziej agresywną chemię gospodarstwa domowego, co czyni System Parowo-Ciśnieniowy MAXTEAMER oszczędnym i przyjaznym dla środowiska urządzeniem.

Image by Flickr/Mirage floors


 ZAMÓW 

Prowadzimy serwis mobilny, a więc nasi serwisanci dojadą do Państwa domu.


Rexhal

tel. 602 616 075

 


 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


KONTAKT