tel. 602-616-075 

R E X H A L

... aby żyło się wygodniej...

SerwisUrządzenia Rainbow

Aby zapewnić sobie długotrwałe działanie urządzeń należy pamiętać aby serwis był wykonywany przez doświadczoną kadrę, która przeszła odpowiednie szkolenia i kursy oraz posiada należyte kwalifikacje do wykonania tego zadania. 

Dzięki temu są Państwo pewni, że naprawa lub konserwacja urzadzenia odbędzie się sprawnie i będzie skuteczna. 

Jako profesjonalny serwis Rainbow oferujemy Państwu fachową oraz rzetelną pomoc w zakresie: 

  • serwisowania, 
  • naprawy, 
  • czyszczenia
  • konserwacji urządzeń.

Jednocześnie ostrzegamy przed korzystaniem z usług nieautoryzowanych serwisów. Serwisy te dokonują napraw wykorzystując nieoryginalne części skracając tym samym żyworność urządzenia. Zawyżają koszty naprawy przez co po prostu ponoszą Państwo niepotrzebne dodatkowe koszty. Często firmy te nie wystawiają faktur a  ponieważ stanowią gwarancję wykonanej usługi nie mogą Państwo liczyć na ewentualne reklamacje.

Mogą Państwo sprawdzić tożsamość naszych przedstawicieli  dzwoniąc pod numery telefonu zamieszczone na podstronie z kontaktem

 ZAMÓW SERWIS 

Uzdatnianie wody.


Oferujemy Państwu profesjonalny serwis instalacji uzdatniania wody.
Nasza firma dba o terminowość wymian ochronnych filtrów i z pewnością poinformuje Państwa o zbliżającym się terminie przeglądu instalacji.

Podczas wymiany filtrów każdorazowo sprawdzamy sprawność działania wszystkich zaworów oraz szczelność wszystkich połączeń w układzie.

W przypadku ewentualnej awarii serwisant usunie awarię tak szybko jak tylko to będzie możliwe.

Wszystkie nasze usługi objęte są gwarancją.

 ZAMÓW SERWIS 


Wszelkie urządzenia w naszej ofercie posiadają pełną gwarancję producenta oraz zapewniamy im serwis zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny.


Prowadzimy serwis mobilny, a więc nasi serwisanci dojadą do Państwa domu.


Rexhal

tel. 602 616 075

 


 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


KONTAKT