tel. 602-616-075 

R E X H A L

... aby żyło się wygodniej...

Rainbow


Rainbow to bardzo zaawansowane technologicznie urządzenie. Stanowi ono prawdziwy przełom jeśli chodzi o utrzymania czystości w naszych gospodarstwach.

W budowie urządzenia zastosowano filtry wodne, które zapobiegają przenikaniu bakterii do powietrza. Podczas jego pracy powietrze jest dodatkowo oczyszczane dzięki temu staje się świeże i zdrowsze. 

Z tego powodu odkurzacz Rainbow stanowi wręcz idealne rozwiązanie dla alergików ale także dla każdego kto lubi nieskazitelną czystość. Wreszcie dla każdej gospodyni domowej, która na sprzątanie nie chce tracić zbyt wiele czasu.

Dzięki temu, że urządzenia Rainbow są solidnie wykonane, nowoczesne i niezwykle wydajne znajdują tysiące zwolenników na całym świecie.

Zasada działania

Klasyczne odkurzacze do filtrowania nieczystości używają wielowarstwowego i porowatego, zwykle papierowego, worka. Pył i kurz bardzo szybko zapycha pory worka znacząco zmniejszając przepływ powietrza przez odkurzacz, a przy bardziej zapchanym worku powodując wtórne zanieczyszczenie powietrza w sprzątanym pomieszczeniu.

W przeciwieństwie do tych tradycyjnych rozwiązań odkurzacze Rainbow wychwytują nieczystości za pomocą czystej wody, umieszczonej w odizolowanym zbiorniku odkurzacza.

  1. Elektroszczotka Rainbow potrafi wydobyć nawet najdrobniejszy pył z najgłębszych zakamarków.
  2. W środku odkurzacza wiruje separator, oddzielający pył i brud od czystego powietrza - kierujący je do zbiornika z wodą. Na zewnątrz wydostaje się jedynie czyste, nawilżone powietrze.
  3. Silnik bezszczotkowy. Dzięki zaawansowanemu, cyfrowemu sterownikowi nadzorującemu silnik, odkurzacz Rainbow posiada moc odpowiednią do wykonania nawet najtrudniejszych zadań dużo większą niż niejeden tradycyjny odkurzacz. 
  4. Do zbiornika możesz dodać  kilka kropelek dowolnego olejku zapachowego - a powietrze w Twoim domu będzie nie tylko czyste, ale i pięknie pachnące. 
  5. Woda zatrzymuje dokładnie 99,997% typowego pyłu domowego. Dodatkowo zaawansowany filtr HEPA, zamontowany na wylocie powietrza z odkurzacza, dodatkowo wyłapuje pozostałe 0.003% zanieczyszczeń gwarantując, iż z urządzenia wydostaje się w zasadzie jedynie czyste powietrze. 
  6. Dwa poziomy mocy silnika. Mniejsza moc zamienia odkurzacz w domowy filtr. Pełna moc jest natomiast niezbędna gdy chcesz odkurzać, lub musisz błyskawicznie przefiltrować powietrze w domu.
  7. Umieszczony w uchwycie rury włącznik elektroszczotki pozwala na błyskawiczne przerwanie jej pracy.Prowadzimy serwis mobilny, a więc nasi serwisanci dojadą do Państwa domu.


Rexhal

tel. 602 616 075

 


 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


KONTAKT